Angelo Taurini Edizione Speciale Spumante Nosecco

Angelo Taurini Edizione Speciale Spumante Nosecco
750 ml

Drikkevarer›Vin

52,08 kr– 59,95 kr

Billigste pris 52,08 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab
OprindelseFrankrig

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Angelo Taurini alkoholfri spumante i Edizione Speciale udgave, 750 ml flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i går
    52,08 kr
    750 ml69,44 kr/l
  • MenySidst set i går
    59,95 kr
    750 ml79,93 kr/l
  • SparSidst set i går
    59,95 kr
    750 ml79,93 kr/l

Prishistorik (30 dage)

35 kr40 kr45 kr50 kr55 kr60 kr1. sep7. sep13. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Angelo Taurini Edizione Speciale Spumante Nosecco 750 ml

Angelo Taurini Edizione Speciale Spumante Nosecco fra Angelo Taurini (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 52,08 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Spar til 59,95 kr — en forskel på 15%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Angelo Taurini Edizione Speciale Spumante Nosecco eller udforske flere Drikkevarer.