An940 Cabernet Sauvignon 13,5%Økologisk

An940 Cabernet Sauvignon 13,5%
750 ml

Drikkevarer›Vin

49,95 kr– 119,95 kr

Billigste pris 49,95 kr hos Min Købmand — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

Økologisk (DK)

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

An940 Cabernet Sauvignon rødvin 13,5% alkohol. Størrelse 75 centiliter.

Priser i dag (3 butikker)

  • Min KøbmandSidst set i går
    49,95 kr
    750 ml66,60 kr/l
  • Spar2 for 175,00 kr · 87,50 kr/stk · spar 24,90 krSidst set i går
    99,95 kr
    750 ml133,27 kr/l
  • MenySidst set i går
    119,95 kr
    750 ml159,93 kr/l

Prishistorik (30 dage)

40 kr60 kr80 kr100 kr120 kr1. sep7. sep13. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af An940 Cabernet Sauvignon 13,5% 750 ml

An940 Cabernet Sauvignon 13,5% (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 49,95 kr hos Min Købmand , mens prisen er højest hos Meny til 119,95 kr — en forskel på 140%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe An940 Cabernet Sauvignon 13,5% eller udforske flere Drikkevarer.