71 Grados Verdejo

Produkt Detaljer
Næringsindhold pr. 100 g
Beskrivelse
Spansk hvidvin Verdejo. 75 cl flaske.
Priser i dag (3 butikker)
MenySidst set i går59,95 kr750 ml79,93 kr/l
SparSidst set i går59,95 kr750 ml79,93 kr/l
Min KøbmandSidst set i går59,95 kr750 ml79,93 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af 71 Grados Verdejo 750 ml
71 Grados Verdejo (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 59,95 kr hos Meny.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe 71 Grados Verdejo eller udforske flere Drikkevarer.