71 Grados Tempranillo

71 Grados Tempranillo
750 ml

Drikkevarer›Vin

59,95 kr– 62,38 kr

Billigste pris 59,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Spansk rødvin Tempranillo fra 71 Grados. Indhold: 75 cl.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i går
    59,95 kr
    750 ml79,93 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i går
    59,95 kr
    750 ml79,93 kr/l
  • SparSidst set i går
    62,38 kr
    750 ml83,17 kr/l

Prishistorik (30 dage)

45 kr50 kr55 kr60 kr65 kr1. sep7. sep13. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af 71 Grados Tempranillo 750 ml

71 Grados Tempranillo (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 59,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Spar til 62,38 kr — en forskel på 4%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe 71 Grados Tempranillo eller udforske flere Drikkevarer.