71 Grados Rosevin 12,5%

71 Grados Rosevin 12,5%
750 ml

Drikkevarer›Vin

59,95 kr– 64,95 kr

Billigste pris 59,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Spansk rosevin fra 71 Grados med 12,5% alkohol i 75 cl flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i går
    59,95 kr
    750 ml79,93 kr/l
  • Spar2 for 99,00 kr · 49,50 kr/stk · spar 20,90 krSidst set i går
    59,95 kr
    750 ml79,93 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i går
    64,95 kr
    750 ml86,60 kr/l

Prishistorik (30 dage)

30 kr40 kr50 kr60 kr70 kr1. sep7. sep13. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af 71 Grados Rosevin 12,5% 750 ml

71 Grados Rosevin 12,5% (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 59,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 64,95 kr — en forskel på 8%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe 71 Grados Rosevin 12,5% eller udforske flere Drikkevarer.