3 Passo RossoØkologisk

3 Passo Rosso
750 ml

Drikkevarer›Vin

101,76 kr

Billigste pris 101,76 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab
OprindelseItalien

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

3 Passo Rosso rødvin, 750 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGo3 for 203,52 kr · 67,84 kr/stk · spar 101,76 krSidst set i går
    101,76 kr
    750 ml135,68 kr/l
  • FøtexSidst set i går
    101,76 kr
    750 ml135,68 kr/l
  • Bilka18 for 1221,12 kr · 67,84 kr/stk · spar 610,56 krSidst set i går
    101,76 kr
    750 ml135,68 kr/l

Prishistorik (30 dage)

40 kr60 kr80 kr100 kr120 kr1. sep7. sep13. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af 3 Passo Rosso 750 ml

3 Passo Rosso fra 3 passo (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 101,76 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe 3 Passo Rosso eller udforske flere Drikkevarer.