Wasa Knækbrød med sesam og havsalt glutenfrit
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇪🇺Europæisk ejerskab
Glutenfri🥛Laktosefri
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 1740 kJ (414 kcal) |
| Fedt | 12 g |
| heraf mættet fedt | 1,6 g |
| Kulhydrat | 66 g |
| heraf sukkerarter | 2 g |
| Protein | 6 g |
| Kostfibre | 9 g |
| Salt | 1,4 g |
Beskrivelse
Wasa knækbrød med sesam og havsalt. Glutenfrit og laktosefrit. 240 g.
Priser i dag (4 butikker)
Vis grænsehandel
Poetzsch Padborg(AI-matchet produkt)Sidst set i dag29,99 kr240 g124,96 kr/kg
SparSidst set i dag42,95 kr240 g178,96 kr/kg
BilkaToGoSidst set i dag49,95 kr240 g208,13 kr/kg
MenySidst set i dag49,95 kr240 g208,13 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Wasa Knækbrød med sesam og havsalt glutenfrit 240 g
Wasa Knækbrød med sesam og havsalt glutenfrit fra Wasa (240 g) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 29,99 kr hos Poetzsch Padborg , mens prisen er højest hos Meny til 49,95 kr — en forskel på 67%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Wasa Knækbrød med sesam og havsalt glutenfrit eller udforske flere Brød & kager.






