Wasa Knækbrød med sesam og havsalt glutenfrit

Wasa Knækbrød med sesam og havsalt glutenfrit
240 g

Brød & kager›Kiks & knækbrød›Knækbrød

42,95 kr– 49,95 kr

Billigste pris 42,95 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskabGlutenfri🥛Laktosefri

Næringsindhold pr. 100 g

Energi1740 kJ (414 kcal)
Fedt12 g
heraf mættet fedt1,6 g
Kulhydrat66 g
heraf sukkerarter2 g
Protein6 g
Kostfibre9 g
Salt1,4 g

Beskrivelse

Wasa knækbrød med sesam og havsalt. Glutenfrit og laktosefrit. 240 g.

Priser i dag (3 butikker)

Vis grænsehandel
  • SparSidst set i dag
    42,95 kr
    240 g178,96 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i dag
    49,95 kr
    240 g208,13 kr/kg
  • MenySidst set i dag
    49,95 kr
    240 g208,13 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

40 kr45 kr50 kr55 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Wasa Knækbrød med sesam og havsalt glutenfrit 240 g

Wasa Knækbrød med sesam og havsalt glutenfrit fra Wasa (240 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 42,95 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Meny til 49,95 kr — en forskel på 16%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Wasa Knækbrød med sesam og havsalt glutenfrit eller udforske flere Brød & kager.