Vorgod Bageri Nøddeskåle

Vorgod Bageri Nøddeskåle
100 g

Brød & kager›Kager

26,95 kr– 29,95 kr

Billigste pris 26,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Energi1930 kJ (460 kcal)
Fedt18 g
heraf mættet fedt5,6 g
Kulhydrat70 g
heraf sukkerarter45 g
Protein3,2 g
Kostfibre1,7 g
Salt0,1 g

Beskrivelse

Vorgod Bageri nøddeskåle. Dansk bageri-produkt. 100 g.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    26,95 kr
    100 g269,50 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i dag
    27,00 kr
    100 g270,00 kr/kg
  • SparSidst set i dag
    29,95 kr
    100 g299,50 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

26 kr27 kr28 kr29 kr30 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Vorgod Bageri Nøddeskåle 100 g

Vorgod Bageri Nøddeskåle fra Vorgod Bageri (100 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 26,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Spar til 29,95 kr — en forskel på 11%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Vorgod Bageri Nøddeskåle eller udforske flere Brød & kager.