Volbeat Rum III 43%

Produkt Detaljer
Næringsindhold pr. 100 g
Beskrivelse
Volbeat Rum III med 43% alkohol. Flaske på 0,7 liter.
Priser i dag (6 butikker)
Vis grænsehandel
Calle(AI-matchet produkt)Sidst set i går349,99 kr700 ml499,99 kr/l
Fleggaard(AI-matchet produkt)Sidst set i går349,99 kr700 ml499,99 kr/l
FøtexSidst set i går399,00 kr700 ml570,00 kr/l
BilkaSidst set i går399,00 kr700 ml570,00 kr/l
MenySidst set i går399,95 kr700 ml571,36 kr/l
SparSidst set i går399,95 kr700 ml571,36 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Volbeat Rum III 43% 700 ml
Volbeat Rum III 43% fra Volbeat (700 ml) sammenlignes på tværs af 6 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 349,99 kr hos Calle , mens prisen er højest hos Spar til 399,95 kr — en forskel på 14%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Volbeat Rum III 43% eller udforske flere Drikkevarer.