Volbeat Rum III 43%

Volbeat Rum III 43%
700 ml

Drikkevarer›Spiritus & likør

399,00 kr– 399,95 kr

Billigste pris 399,00 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Volbeat Rum III med 43% alkohol. Flaske på 0,7 liter.

Priser i dag (4 butikker)

Vis grænsehandel
  • FøtexSidst set i går
    399,00 kr
    700 ml570,00 kr/l
  • BilkaSidst set i går
    399,00 kr
    700 ml570,00 kr/l
  • MenySidst set i går
    399,95 kr
    700 ml571,36 kr/l
  • SparSidst set i går
    399,95 kr
    700 ml571,36 kr/l

Prishistorik (30 dage)

399 kr399 kr399 kr400 kr400 kr400 kr1. sep7. sep13. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Volbeat Rum III 43% 700 ml

Volbeat Rum III 43% fra Volbeat (700 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 399,00 kr hos Føtex , mens prisen er højest hos Spar til 399,95 kr.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Volbeat Rum III 43% eller udforske flere Drikkevarer.