Vitakraft Snackstænger m. kylling og kalkun

Vitakraft Snackstænger m. kylling og kalkun
90 g

Dyremad›Katte

29,95 kr

Billigste pris 29,95 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Vitakraft snackstænger til katte med kylling og kalkun. 90 g.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    29,95 kr
    90 g332,78 kr/kg
  • FøtexSidst set i dag
    29,95 kr
    90 g332,78 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    29,95 kr
    90 g332,78 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

30 kr30 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Vitakraft Snackstænger m. kylling og kalkun 90 g

Vitakraft Snackstænger m. kylling og kalkun fra Vitakraft (90 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 29,95 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Vitakraft Snackstænger m. kylling og kalkun eller udforske flere Dyremad.