Vitakraft Snackstænger Fjerkræ og Lever

Vitakraft Snackstænger Fjerkræ og Lever
18 g

Dyremad›Katte

8,95 kr– 11,95 kr

Billigste pris 8,95 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 5 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Vitakraft snackstænger med fjerkræ og lever til hunde, 18 g.

Priser i dag (5 butikker)

  • SparSidst set i går
    8,95 kr
    18 g497,22 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i går
    11,95 kr
    18 g663,89 kr/kg
  • FøtexSidst set i går
    11,95 kr
    18 g663,89 kr/kg
  • MenySidst set i går
    11,95 kr
    18 g663,89 kr/kg
  • BilkaSidst set i går
    11,95 kr
    18 g663,89 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

8 kr9 kr10 kr11 kr12 kr31. aug6. sep12. sep17. sep23. sep29. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Vitakraft Snackstænger Fjerkræ og Lever 18 g

Vitakraft Snackstænger Fjerkræ og Lever fra Vitakraft (18 g) sammenlignes på tværs af 5 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 8,95 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Bilka til 11,95 kr — en forskel på 34%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Vitakraft Snackstænger Fjerkræ og Lever eller udforske flere Dyremad.