Vitakraft Kattegrus

Vitakraft Kattegrus
8 kg

Dyremad›Katte

87,95 kr

Billigste pris 87,95 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Vitakraft kattegrus i 8 kg pakning til kattelitterbox.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGo2 for 159,00 kr · 79,50 kr/stk · spar 16,90 krSidst set i dag
    87,95 kr
    8 kg10,99 kr/kg
  • FøtexSidst set i dag
    87,95 kr
    8 kg10,99 kr/kg
  • Bilka2 for 159,00 kr · 79,50 kr/stk · spar 16,90 krSidst set i dag
    87,95 kr
    8 kg10,99 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

88 kr88 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Vitakraft Kattegrus 8 kg

Vitakraft Kattegrus fra Vitakraft (8 kg) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 87,95 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Vitakraft Kattegrus eller udforske flere Dyremad.