Vitakraft Kattegrus

Vitakraft Kattegrus
5 L

Dyremad›Katte

88,95 kr

Billigste pris 88,95 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Vitakraft kattegrus, 5 liter.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGo2 for 159,00 kr · 79,50 kr/stk · spar 18,90 krSidst set i dag
    88,95 kr
    5 L17,79 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    88,95 kr
    5 L17,79 kr/l
  • Bilka2 for 159,00 kr · 79,50 kr/stk · spar 18,90 krSidst set i dag
    88,95 kr
    5 L17,79 kr/l

Prishistorik (30 dage)

89 kr89 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Vitakraft Kattegrus 5 L

Vitakraft Kattegrus fra Vitakraft (5 L) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 88,95 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Vitakraft Kattegrus eller udforske flere Dyremad.