Vitakraft Godbidder med ostesmag

Vitakraft Godbidder med ostesmag
40 g

Dyremad›Katte

14,95 kr

Billigste pris 14,95 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Vitakraft godbidder med ostesmag i 40 gram pakning. Kæledyrsgodter.

Priser i dag (4 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i går
    14,95 kr
    40 g373,75 kr/kg
  • FøtexSidst set i går
    14,95 kr
    40 g373,75 kr/kg
  • MenySidst set i går
    14,95 kr
    40 g373,75 kr/kg
  • BilkaSidst set i går
    14,95 kr
    40 g373,75 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

15 kr15 kr31. aug6. sep12. sep17. sep23. sep29. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Vitakraft Godbidder med ostesmag 40 g

Vitakraft Godbidder med ostesmag fra Vitakraft (40 g) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 14,95 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Vitakraft Godbidder med ostesmag eller udforske flere Dyremad.