Vitakraft Godbidder med Malt

Vitakraft Godbidder med Malt
60 g

Dyremad›Katte

11,95 kr

Billigste pris 11,95 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Vitakraft godbidder med malt til hunde i 60 g pose.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    11,95 kr
    60 g199,17 kr/kg
  • FøtexSidst set i dag
    11,95 kr
    60 g199,17 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    11,95 kr
    60 g199,17 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

12 kr12 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Vitakraft Godbidder med Malt 60 g

Vitakraft Godbidder med Malt fra Vitakraft (60 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 11,95 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Vitakraft Godbidder med Malt eller udforske flere Dyremad.