Vitakraft Godbidder m. kylling og katteurt

Vitakraft Godbidder m. kylling og katteurt
18 g

Dyremad›Katte

11,95 kr– 12,25 kr

Billigste pris 11,95 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Vitakraft godbidder til katte med kylling og katteurt.

Priser i dag (4 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i går
    11,95 kr
    18 g663,89 kr/kg
  • FøtexSidst set i går
    11,95 kr
    18 g663,89 kr/kg
  • BilkaSidst set i går
    11,95 kr
    18 g663,89 kr/kg
  • MenySidst set i går
    12,25 kr
    18 g680,56 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

12 kr12 kr12 kr12 kr12 kr31. aug6. sep12. sep17. sep23. sep29. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Vitakraft Godbidder m. kylling og katteurt 18 g

Vitakraft Godbidder m. kylling og katteurt fra Vitakraft (18 g) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 11,95 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Meny til 12,25 kr — en forskel på 3%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Vitakraft Godbidder m. kylling og katteurt eller udforske flere Dyremad.