Vecchia Romagna

Vecchia Romagna
700 ml

Drikkevarer›Spiritus & likør

111,99 kr– 189,00 kr

Billigste pris 111,99 kr hos Scandinavian Park — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Vecchia Romagna italiensk brandy.

Priser i dag (4 butikker)

Vis grænsehandel
  • Scandinavian ParkSidst set i dag
    111,99 kr
    700 ml159,99 kr/l
  • BilkaTilbud slutter d. 4. oktoberSidst set i dag
    151,20 kr
    700 ml216,00 kr/l
  • BilkaToGoSidst set i dag
    189,00 kr
    700 ml270,00 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    189,00 kr
    700 ml270,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

100 kr120 kr140 kr160 kr180 kr200 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Vecchia Romagna 700 ml

Vecchia Romagna fra Vecchia Romagna (700 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 111,99 kr hos Scandinavian Park , mens prisen er højest hos Føtex til 189,00 kr — en forskel på 69%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Vecchia Romagna eller udforske flere Drikkevarer.