Vecchia Romagna

Vecchia Romagna
700 ml

Drikkevarer›Spiritus & likør

151,20 kr– 189,00 kr

Billigste pris 151,20 kr hos Bilka — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Vecchia Romagna italiensk brandy.

Priser i dag (3 butikker)

Vis grænsehandel
  • BilkaTilbud slutter d. 4. oktoberSidst set i dag
    151,20 kr
    700 ml216,00 kr/l
  • BilkaToGoSidst set i dag
    189,00 kr
    700 ml270,00 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    189,00 kr
    700 ml270,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

150 kr160 kr170 kr180 kr190 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Vecchia Romagna 700 ml

Vecchia Romagna fra Vecchia Romagna (700 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 151,20 kr hos Bilka , mens prisen er højest hos Føtex til 189,00 kr — en forskel på 25%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Vecchia Romagna eller udforske flere Drikkevarer.