Tosca Farina Durummel
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Europæiske Union |
Allergener
Gluten
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 146 kJ (35 kcal) |
| Fedt | 1,9 g |
| Kulhydrat | 6,5 g |
| heraf sukkerarter | 0,5 g |
| Protein | 1,5 g |
| Kostfibre | 3,5 g |
| Salt | 0,1 g |
Beskrivelse
Tosca Farina durummel til pastaproduktion. Italiensk hvedemel på 1 kg.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag22,95 kr1 kg 22,95 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Tosca Farina Durummel 1 kg
Tosca Farina Durummel (1 kg) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 22,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Tosca Farina Durummel eller udforske flere Kolonial .