Casa Italia Durummel Øko
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Italien |
Allergener
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 1425 kJ (336 kcal) |
| Fedt | 1,3 g |
| Kulhydrat | 69 g |
| heraf sukkerarter | 1,1 g |
| Protein | 10,4 g |
| Kostfibre | 3,2 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
Casa Italia durummel økologisk. Italiensk hvedemel fra durumhvede, 1 kilogram.
Priser i dag (3 butikker)
-
BilkaToGo Sidst set i dag21,95 kr1 kg 21,95 kr/kg -
Føtex Sidst set i dag21,95 kr1 kg 21,95 kr/kg -
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag21,95 kr1 kg 21,95 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Pris og sammenligning af Casa Italia Durummel Øko 1 kg
Casa Italia Durummel Øko fra Casa Italia (1 kg) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 21,95 kr hos BilkaToGo .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Casa Italia Durummel Øko eller udforske flere Kolonial .