Toms Dronning Mandler
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇪🇺Europæisk ejerskab
Rainforest Alliance
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 2183 kJ (522 kcal) |
| Fedt | 29 g |
| heraf mættet fedt | 10 g |
| Kulhydrat | 56 g |
| heraf sukkerarter | 54 g |
| Protein | 8,5 g |
| Salt | 0,13 g |
Beskrivelse
Toms Dronning mandler med mælkechokolade og sukkerskal. 75 g.
Priser i dag (9 butikker)
Vis grænsehandel
Poetzsch Padborg(AI-matchet produkt)Sidst set i går10,00 kr75 g133,33 kr/kg
Calle(AI-matchet produkt)Sidst set i går10,00 kr75 g133,33 kr/kg
Fleggaard(AI-matchet produkt)Sidst set i går10,00 kr75 g133,33 kr/kg
Fakta TysklandSidst set i går10,00 kr75 g133,33 kr/kg
20,00 kr75 g266,67 kr/kg
Min KøbmandSidst set i går22,95 kr75 g306,00 kr/kg
BilkaToGoSidst set i går29,95 kr75 g399,33 kr/kg
MenySidst set i går29,95 kr75 g399,33 kr/kg
Wolt MarketSidst set i går32,95 kr75 g439,33 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Toms Dronning Mandler 75 g
Toms Dronning Mandler fra Toms (75 g) sammenlignes på tværs af 9 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 10,00 kr hos Poetzsch Padborg , mens prisen er højest hos Wolt Market til 32,95 kr — en forskel på 230%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Toms Dronning Mandler eller udforske flere Slik & snacks.