Toms Dronning Mandler

Toms Dronning Mandler
75 g

Slik & snacks›Chokolade

20,00 kr– 32,95 kr

Billigste pris 20,00 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 5 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskabRainforest Alliance

Næringsindhold pr. 100 g

Energi2183 kJ (522 kcal)
Fedt29 g
heraf mættet fedt10 g
Kulhydrat56 g
heraf sukkerarter54 g
Protein8,5 g
Salt0,13 g

Beskrivelse

Toms Dronning mandler med mælkechokolade og sukkerskal. 75 g.

Priser i dag (5 butikker)

Vis grænsehandel
  • SparTilbudsavisTilbud slutter d. 9. oktoberSidst set i dag
    20,00 kr
    75 g266,67 kr/kg
  • Min KøbmandSidst set i går
    22,95 kr
    75 g306,00 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i går
    29,95 kr
    75 g399,33 kr/kg
  • MenySidst set i går
    29,95 kr
    75 g399,33 kr/kg
  • Wolt MarketSidst set i går
    32,95 kr
    75 g439,33 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

20 kr25 kr30 kr35 kr4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep4. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Toms Dronning Mandler 75 g

Toms Dronning Mandler fra Toms (75 g) sammenlignes på tværs af 5 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 20,00 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Wolt Market til 32,95 kr — en forskel på 65%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Toms Dronning Mandler eller udforske flere Slik & snacks.