Thisted Bryghus Limfjordsporter Lakrids

Thisted Bryghus Limfjordsporter Lakrids
500 ml

Drikkevarerݯl

30,00 kr– 39,95 kr

Billigste pris 30,00 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Thisted Bryghus Limfjordsporter øl med lakrids smag i 50 cl flaske.

Priser i dag (4 butikker)

  • MenySidst set i dag
    30,00 kr
    500 ml60,00 kr/l
  • BilkaToGoSidst set i dag
    34,75 kr
    500 ml69,50 kr/l
  • SparSidst set i dag
    36,95 kr
    500 ml73,90 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    39,95 kr
    500 ml79,90 kr/l

Prishistorik (30 dage)

30 kr32 kr34 kr36 kr38 kr40 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Thisted Bryghus Limfjordsporter Lakrids 500 ml

Thisted Bryghus Limfjordsporter Lakrids fra Thisted Bryghus (500 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 30,00 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 39,95 kr — en forskel på 33%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Thisted Bryghus Limfjordsporter Lakrids eller udforske flere Drikkevarer.