Thisted Bryghus Alive IPA 5,8% ØkoØkologisk

Thisted Bryghus Alive IPA 5,8% Øko
500 ml

Drikkevarer›Øl›Hvidtøl

24,75 kr– 24,95 kr

Billigste pris 24,75 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskabØkologisk (DK)Økologisk (EU)

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Thisted Bryghus økologisk Alive IPA øl med 5,8% alkohol. 50 cl flaske.

Priser i dag (4 butikker)

  • BilkaToGo5 for 100,00 kr · 20,00 kr/stk · spar 23,75 krSidst set i dag
    24,75 kr
    500 ml49,50 kr/l
  • Meny2 for 45,00 kr · 22,50 kr/stk · spar 4,90 krSidst set i dag
    24,95 kr
    500 ml49,90 kr/l
  • SparSidst set i dag
    24,95 kr
    500 ml49,90 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    24,95 kr
    500 ml49,90 kr/l

Prishistorik (30 dage)

25 kr25 kr25 kr25 kr25 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Thisted Bryghus Alive IPA 5,8% Øko 500 ml

Thisted Bryghus Alive IPA 5,8% Øko fra Thisted Bryghus (500 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 24,75 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Min Købmand til 24,95 kr — en forskel på 1%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Thisted Bryghus Alive IPA 5,8% Øko eller udforske flere Drikkevarer.