Thisted Bryghus IPA 0,5%
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇪🇺Europæisk ejerskab
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 72 kJ (17 kcal) |
| Fedt | 0 g |
| heraf mættet fedt | 0 g |
| Kulhydrat | 3 g |
| heraf sukkerarter | 0,1 g |
| Protein | 0,4 g |
| Salt | 0,03 g |
Beskrivelse
Thisted Bryghus alkoholfri IPA med 0,5% alkohol, 50 cl flaske.
Priser i dag (4 butikker)
Rema 1000Sidst set i dag15,00 kr500 ml30,00 kr/l
MenySidst set i dag19,50 kr500 ml39,00 kr/l
BilkaToGoSidst set i dag20,75 kr500 ml41,50 kr/l
Min KøbmandSidst set i dag23,95 kr500 ml47,90 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Thisted Bryghus IPA 0,5% 500 ml
Thisted Bryghus IPA 0,5% fra Thisted Bryghus (500 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 15,00 kr hos Rema 1000 , mens prisen er højest hos Min Købmand til 23,95 kr — en forskel på 60%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Thisted Bryghus IPA 0,5% eller udforske flere Drikkevarer.



