Thisted Bryghus Classic 0,5%

Thisted Bryghus Classic 0,5%
500 ml

Drikkevarerݯl

15,00 kr– 22,95 kr

Billigste pris 15,00 kr hos Rema 1000 — sammenlignet på tværs af 5 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Energi94 kJ (22 kcal)
Fedt0 g
heraf mættet fedt0 g
Kulhydrat4 g
heraf sukkerarter0 g
Protein0,5 g
Salt0,04 g

Beskrivelse

Thisted Bryghus alkoholfri Classic med 0,5% alkohol, 50 cl flaske.

Priser i dag (5 butikker)

  • Rema 1000Sidst set i dag
    15,00 kr
    500 ml30,00 kr/l
  • BilkaToGoSidst set i dag
    20,75 kr
    500 ml41,50 kr/l
  • SparSidst set i dag
    21,95 kr
    500 ml43,90 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    21,95 kr
    500 ml43,90 kr/l
  • MenySidst set i dag
    22,95 kr
    500 ml45,90 kr/l

Prishistorik (30 dage)

14 kr16 kr18 kr20 kr22 kr24 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Thisted Bryghus Classic 0,5% 500 ml

Thisted Bryghus Classic 0,5% fra Thisted Bryghus (500 ml) sammenlignes på tværs af 5 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 15,00 kr hos Rema 1000 , mens prisen er højest hos Meny til 22,95 kr — en forskel på 53%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Thisted Bryghus Classic 0,5% eller udforske flere Drikkevarer.