Svinekam uden ben 1,8
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 1114 kJ (268 kcal) |
| Fedt | 21,7 g |
| Kulhydrat | 0,1 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 18,3 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0,1 g |
Beskrivelse
Svinekam uden ben. Vægt cirka 1,8-2,2 kg pr. stk.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag159,95 kr2 kg 79,98 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Svinekam uden ben 1,8 2 kg
Svinekam uden ben 1,8 (2 kg) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 159,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Svinekam uden ben 1,8 eller udforske flere Kød & fisk .