Gris Lam & Co Svinekam uden ben økologisk ca.
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 1004 kJ (240 kcal) |
| Fedt | 18,3 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 19,3 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 1,6 g |
Beskrivelse
Økologisk svinekam uden ben fra Gris Lam & Co, cirka 2,3 kg.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag299,95 kr2,3 kg 130,41 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Pris og sammenligning af Gris Lam & Co Svinekam uden ben økologisk ca. 2,3 kg
Gris Lam & Co Svinekam uden ben økologisk ca. (2,3 kg) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 299,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Gris Lam & Co Svinekam uden ben økologisk ca. eller udforske flere Kød & fisk .