Svaneke India Pale Ale ØkoØkologisk

Svaneke India Pale Ale Øko
500 ml

Drikkevarerݯl

24,00 kr– 26,95 kr

Billigste pris 24,00 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇩🇰Dansk produceretØkologisk (DK)Økologisk (EU)

Næringsindhold pr. 100 g

Energi0 kJ (0 kcal)
Fedt0 g
Kulhydrat0 g
heraf sukkerarter0 g
Protein0 g
Kostfibre0 g
Salt0 g

Beskrivelse

India Pale Ale øltype fra Svaneke Bryghus. Økologisk øl i 50 cl flaske.

Priser i dag (4 butikker)

  • Meny5 for 100,00 kr · 20,00 kr/stk · spar 20,00 krSidst set i dag
    24,00 kr
    500 ml48,00 kr/l
  • SparSidst set i dag
    24,95 kr
    500 ml49,90 kr/l
  • Nemlig(AI-matchet produkt)4 for 90,00 kr · 22,50 kr/stk · spar 9,80 krSidst set i dag
    24,95 kr
    500 ml49,90 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    26,95 kr
    500 ml53,90 kr/l

Prishistorik (30 dage)

24 kr25 kr26 kr27 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Svaneke India Pale Ale Øko 500 ml

Svaneke India Pale Ale Øko (500 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 24,00 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 26,95 kr — en forskel på 12%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Svaneke India Pale Ale Øko eller udforske flere Drikkevarer.