Svaneke Choco Stout ØkoØkologisk

Svaneke Choco Stout Øko
440 ml

Drikkevarerݯl

19,95 kr– 22,95 kr

Billigste pris 19,95 kr hos Min Købmand — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇩🇰Dansk produceretØkologisk (DK)Økologisk (EU)
OprindelseDanmark

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Svaneke økologisk chokolade stout øl i dåse, 44 cl.

Priser i dag (4 butikker)

  • Min KøbmandSidst set i dag
    19,95 kr
    440 ml45,34 kr/l
  • MenySidst set i dag
    22,95 kr
    440 ml52,16 kr/l
  • SparSidst set i dag
    22,95 kr
    440 ml52,16 kr/l
  • Nemlig(AI-matchet produkt)4 for 90,00 kr · 22,50 kr/stk · spar 1,80 krSidst set i dag
    22,95 kr
    440 ml52,16 kr/l

Prishistorik (30 dage)

18 kr19 kr20 kr21 kr22 kr23 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Svaneke Choco Stout Øko 440 ml

Svaneke Choco Stout Øko (440 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 19,95 kr hos Min Købmand , mens prisen er højest hos Nemlig til 22,95 kr — en forskel på 15%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Svaneke Choco Stout Øko eller udforske flere Drikkevarer.