Sun Salat Grøntsagsmix Sofrito
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Sverige |
Allergener
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 27 kcal |
| Fedt | 0,3 g |
| Kulhydrat | 4,2 g |
| heraf sukkerarter | 3,8 g |
| Protein | 8,8 g |
| Kostfibre | 2,1 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
Grøntsagsmix i tern (sofrito) fra Sun Salat i 200 g pakke. Ingrediens til madlavning og retter.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag13,00 kr200 g 65,00 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Pris og sammenligning af Sun Salat Grøntsagsmix Sofrito 200 g
Sun Salat Grøntsagsmix Sofrito (200 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 13,00 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Sun Salat Grøntsagsmix Sofrito eller udforske flere Mejeri & køl .