Sun Salat Grøn pesto
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Sverige |
Allergener
Nødder
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 275 kJ (66 kcal) |
| Fedt | 7,2 g |
| Kulhydrat | 3,8 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 2,1 g |
| Kostfibre | 0,9 g |
| Salt | 1,3 g |
Beskrivelse
Sun Salat grøn pesto i 180 g glas. Basilikum-baseret krydderiblanding.
Priser i dag (1 butik)
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Sun Salat Grøn pesto 180 g
Sun Salat Grøn pesto (180 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 18,76 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Sun Salat Grøn pesto eller udforske flere Mejeri & køl .