Sun Lolly Mango

Sun Lolly Mango
480 ml

Frost›Is

20,95 kr– 24,95 kr

Billigste pris 20,95 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 5 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskabGlutenfri

Næringsindhold pr. 100 g

Energi340 kJ (81 kcal)
Fedt0 g
Kulhydrat20 g
heraf sukkerarter19 g
Protein0 g
Kostfibre0 g
Salt0 g

Beskrivelse

Sun Lolly frys-selv-is med mango, 8 stk i pakke.

Priser i dag (5 butikker)

  • Spar2 for 38,00 kr · 19,00 kr/stk · spar 3,90 krSidst set i dag
    20,95 kr
    480 ml43,65 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    21,21 kr
    4,8 L4,42 kr/l
  • MenySidst set i dag
    21,95 kr
    4,8 L4,57 kr/l
  • Nemlig(AI-matchet produkt)4 for 75,00 kr · 18,75 kr/stk · spar 16,80 krSidst set i dag
    22,95 kr
    3,8 L5,98 kr/l
  • Wolt MarketSidst set i dag
    24,95 kr
    480 ml51,98 kr/l

Prishistorik (30 dage)

14 kr16 kr18 kr20 kr22 kr24 kr26 kr30. aug5. sep11. sep17. sep23. sep29. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Sun Lolly Mango 480 ml

Sun Lolly Mango fra Sun Lolly (480 ml) sammenlignes på tværs af 5 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 20,95 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Wolt Market til 24,95 kr — en forskel på 19%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Sun Lolly Mango eller udforske flere Frost.