Sun Lolly Ananas Frys-selv-is

Sun Lolly Ananas Frys-selv-is
480 ml

Frost›Is

21,50 kr– 23,70 kr

Billigste pris 21,50 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 5 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskabGlutenfri

Næringsindhold pr. 100 g

Energi324 kJ (78 kcal)
Fedt0 g
Kulhydrat19 g
heraf sukkerarter18 g
Protein0 g
Kostfibre0 g
Salt0 g

Beskrivelse

Sun Lolly frys-selv-is med ananassmag i 480 ml pakke (8 stk). Frosset is til hjemmebrug.

Priser i dag (5 butikker)

  • SparSidst set i dag
    21,50 kr
    480 ml44,79 kr/l
  • MenySidst set i dag
    21,95 kr
    480 ml45,73 kr/l
  • Min Købmand2 for 38,00 kr · 19,00 kr/stk · spar 5,90 krSidst set i dag
    21,95 kr
    480 ml45,73 kr/l
  • BilkaToGoSidst set i dag
    23,70 kr
    480 ml49,38 kr/l
  • Nemlig(AI-matchet produkt)4 for 75,00 kr · 18,75 kr/stk · spar 19,80 krSidst set i dag
    23,70 kr
    3,8 L6,17 kr/l

Prishistorik (30 dage)

14 kr16 kr18 kr20 kr22 kr24 kr30. aug5. sep11. sep17. sep23. sep29. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Sun Lolly Ananas Frys-selv-is 480 ml

Sun Lolly Ananas Frys-selv-is fra Sun Lolly (480 ml) sammenlignes på tværs af 5 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 21,50 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Nemlig til 23,70 kr — en forskel på 10%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Sun Lolly Ananas Frys-selv-is eller udforske flere Frost.