Spis min gris Hakket oksekød 15-20% Øko.
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 903 kJ (217 kcal) |
| Fedt | 15 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 19 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0,2 g |
Beskrivelse
Økologisk hakket oksekød med 15-20% fedtindhold fra Spis min gris. Ca. 800 g.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag114,95 kr800 g 143,69 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Pris og sammenligning af Spis min gris Hakket oksekød 15-20% Øko. 800 g
Spis min gris Hakket oksekød 15-20% Øko. (800 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 114,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Spis min gris Hakket oksekød 15-20% Øko. eller udforske flere Kød & fisk .