Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 682 kJ (163 kcal) |
| Fedt | 9,5 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 19,5 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 6,1 g |
Beskrivelse
Økologisk hakket oksekød med 4-7% fedt i 500 g pakke.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag77,72 kr500 g 155,44 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris