Spis min gris Hakket Grisekød Økologisk
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 1114 kJ (268 kcal) |
| Fedt | 15 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 19,4 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0,2 g |
Beskrivelse
Spis min gris økologisk hakket grisekød med 12-17% fedt. 800 g.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag99,95 kr800 g 124,94 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Spis min gris Hakket Grisekød Økologisk 800 g
Spis min gris Hakket Grisekød Økologisk (800 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 99,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Spis min gris Hakket Grisekød Økologisk eller udforske flere Kød & fisk .