Danish Crown Hakket grisekød 8-12%
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 699 kJ (167 kcal) |
| Fedt | 10 g |
| Kulhydrat | 0,5 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 20 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 2,1 g |
Beskrivelse
Hakket grisekød fra Danish Crown med fedtindhold 8-12%. 500 g.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag38,95 kr500 g 77,90 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Danish Crown Hakket grisekød 8-12% 500 g
Danish Crown Hakket grisekød 8-12% (500 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 38,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Danish Crown Hakket grisekød 8-12% eller udforske flere Kød & fisk .