Shake-It Drinksmixer Grenadin
Produkt Detaljer
Mærkninger
🍷Alkoholfri🇪🇺Europæisk ejerskab
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 1213 kJ (290 kcal) |
| Fedt | 0 g |
| heraf mættet fedt | 0 g |
| Kulhydrat | 70 g |
| heraf sukkerarter | 70 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0,16 g |
Beskrivelse
Shake-It drinksmixer med grenadin. 50 cl.
Priser i dag (6 butikker)
Vis grænsehandel
Calle(AI-matchet produkt)Sidst set i dag29,99 kr500 ml59,98 kr/l
Fleggaard(AI-matchet produkt)Sidst set i dag29,99 kr500 ml59,98 kr/l
BilkaToGoSidst set i dag35,00 kr500 ml70,00 kr/l
Rema 1000Sidst set i dag35,00 kr500 ml70,00 kr/l
MenySidst set i dag44,95 kr500 ml89,90 kr/l
SparSidst set i dag44,95 kr500 ml89,90 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Shake-It Drinksmixer Grenadin 500 ml
Shake-It Drinksmixer Grenadin fra SHAKE-IT (500 ml) sammenlignes på tværs af 6 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 29,99 kr hos Calle , mens prisen er højest hos Spar til 44,95 kr — en forskel på 50%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Shake-It Drinksmixer Grenadin eller udforske flere Drikkevarer.
