Shake-It Drinksmixer Grenadin

Shake-It Drinksmixer Grenadin
500 ml

Drikkevarer›Spiritus & likør

35,00 kr– 44,95 kr

Billigste pris 35,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🍷Alkoholfri🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Energi1213 kJ (290 kcal)
Fedt0 g
heraf mættet fedt0 g
Kulhydrat70 g
heraf sukkerarter70 g
Protein0 g
Salt0,16 g

Beskrivelse

Shake-It drinksmixer med grenadin. 50 cl.

Priser i dag (4 butikker)

Vis grænsehandel
  • BilkaToGoSidst set i dag
    35,00 kr
    500 ml70,00 kr/l
  • Rema 1000Sidst set i dag
    35,00 kr
    500 ml70,00 kr/l
  • MenySidst set i dag
    44,95 kr
    500 ml89,90 kr/l
  • SparSidst set i dag
    44,95 kr
    500 ml89,90 kr/l

Prishistorik (30 dage)

34 kr36 kr38 kr40 kr42 kr44 kr46 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Shake-It Drinksmixer Grenadin 500 ml

Shake-It Drinksmixer Grenadin fra SHAKE-IT (500 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 35,00 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Spar til 44,95 kr — en forskel på 28%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Shake-It Drinksmixer Grenadin eller udforske flere Drikkevarer.