Semper Sveskemos Pære Æble

Semper Sveskemos Pære Æble
190 g

Baby & børn›Baby- & børnemad

18,95 kr– 24,25 kr

Billigste pris 18,95 kr hos Netto — sammenlignet på tværs af 6 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskabGlutenfri

Næringsindhold pr. 100 g

Energi311 kJ (74 kcal)
Fedt0,4 g
Kulhydrat16 g
heraf sukkerarter8,8 g
Protein0,4 g
Kostfibre0 g
Salt0,1 g

Beskrivelse

Semper sveskemos med pære og æble til babyer fra 4 måneder. 190 g.

Priser i dag (6 butikker)

  • NettoSidst set i går
    18,95 kr
    190 g99,74 kr/kg
  • MenySidst set i går
    19,95 kr
    190 g105,00 kr/kg
  • SparSidst set i går
    19,95 kr
    190 g105,00 kr/kg
  • Min KøbmandSidst set i går
    20,95 kr
    190 g110,26 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i går
    22,95 kr
    190 g120,79 kr/kg
  • 24,25 kr
    190 g127,63 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

14 kr16 kr18 kr20 kr22 kr24 kr26 kr30. aug5. sep11. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Semper Sveskemos Pære Æble 190 g

Semper Sveskemos Pære Æble fra Semper (190 g) sammenlignes på tværs af 6 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 18,95 kr hos Netto , mens prisen er højest hos Nemlig til 24,25 kr — en forskel på 28%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Semper Sveskemos Pære Æble eller udforske flere Baby & børn.