Semper Mos m. Ris, Kylling og Grøntsager

Semper Mos m. Ris, Kylling og Grøntsager
120 g

Baby & børn›Baby- & børnemad

17,95 kr– 20,95 kr

Billigste pris 17,95 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Energi295 kJ (70 kcal)
Fedt2,8 g
heraf mættet fedt0,4 g
Kulhydrat8,3 g
heraf sukkerarter1,9 g
Protein2,6 g
Salt0,05 g

Beskrivelse

Semper barnemad med ris, kylling og grøntsager fra 6 måneder, 120 gram.

Priser i dag (3 butikker)

  • SparSidst set i dag
    17,95 kr
    120 g149,58 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i dag
    20,95 kr
    120 g174,58 kr/kg
  • MenySidst set i dag
    20,95 kr
    120 g174,58 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

17 kr18 kr19 kr20 kr21 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Semper Mos m. Ris, Kylling og Grøntsager 120 g

Semper Mos m. Ris, Kylling og Grøntsager fra Semper (120 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 17,95 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Meny til 20,95 kr — en forskel på 17%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Semper Mos m. Ris, Kylling og Grøntsager eller udforske flere Baby & børn.