Semper Mos Spaghetti Bolognese Fra 8 Mdr

Semper Mos Spaghetti Bolognese Fra 8 Mdr
190 g

Baby & børn›Baby- & børnemad

19,95 kr– 23,50 kr

Billigste pris 19,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Energi323 kJ (77 kcal)
Fedt3,2 g
heraf mættet fedt0,6 g
Kulhydrat8,4 g
heraf sukkerarter1,9 g
Protein3 g
Salt0,07 g

Beskrivelse

Semper mos med spaghetti bolognese på glas. Fra 8 mdr.

Priser i dag (3 butikker)

  • Meny3 for 45,00 kr · 15,00 kr/stk · spar 14,85 krSidst set i dag
    19,95 kr
    190 g105,00 kr/kg
  • BilkaToGo2 for 40,00 kr · 20,00 kr/stk · spar 5,00 krSidst set i dag
    22,50 kr
    190 g118,42 kr/kg
  • Spar3 for 45,00 kr · 15,00 kr/stk · spar 25,50 krSidst set i dag
    23,50 kr
    190 g123,68 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

19 kr20 kr21 kr22 kr23 kr24 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Semper Mos Spaghetti Bolognese Fra 8 Mdr 190 g

Semper Mos Spaghetti Bolognese Fra 8 Mdr fra Semper (190 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 19,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Spar til 23,50 kr — en forskel på 18%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Semper Mos Spaghetti Bolognese Fra 8 Mdr eller udforske flere Baby & børn.