Semper Modermælkserstatning fra 0 mdr

Semper Modermælkserstatning fra 0 mdr
700 g

Baby & børn›Baby- & børnemad

139,95 kr– 174,95 kr

Billigste pris 139,95 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Energi66 kJ
Fedt3,5 g
Kulhydrat7 g
Protein1,3 g
Kostfibre0,3 g

Beskrivelse

Semper modermælkserstatningspulver fra fødselen i 700 g æske. Babymælk Sensipro+.

Priser i dag (3 butikker)

  • SparSidst set i dag
    139,95 kr
    700 g199,93 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i dag
    174,95 kr
    700 g249,93 kr/kg
  • MenySidst set i dag
    174,95 kr
    700 g249,93 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

130 kr140 kr150 kr160 kr170 kr180 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Semper Modermælkserstatning fra 0 mdr 700 g

Semper Modermælkserstatning fra 0 mdr fra Semper (700 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 139,95 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Meny til 174,95 kr — en forskel på 25%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Semper Modermælkserstatning fra 0 mdr eller udforske flere Baby & børn.