Semper Gryderet Fisk/Grøn

Semper Gryderet Fisk/Grøn
190 g

Baby & børn›Baby- & børnemad

19,95 kr– 24,95 kr

Billigste pris 19,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Energi298 kJ (71 kcal)
Fedt2,7 g
heraf mættet fedt0,6 g
Kulhydrat8,2 g
heraf sukkerarter2,1 g
Protein2,7 g
Salt0,08 g

Beskrivelse

Semper cremet gryderet med fisk og grønne bønner til børn fra 6 måneder. Portionsstørrelse 190 g.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    19,95 kr
    190 g105,00 kr/kg
  • BilkaToGo2 for 40,00 kr · 20,00 kr/stk · spar 7,90 krSidst set i dag
    23,95 kr
    190 g126,05 kr/kg
  • SparSidst set i dag
    24,95 kr
    190 g131,32 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

19 kr20 kr21 kr22 kr23 kr24 kr25 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Semper Gryderet Fisk/Grøn 190 g

Semper Gryderet Fisk/Grøn fra Semper (190 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 19,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Spar til 24,95 kr — en forskel på 25%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Semper Gryderet Fisk/Grøn eller udforske flere Baby & børn.