Semper Grødklpose Jord/Banan/Havre

Semper Grødklpose Jord/Banan/Havre
120 g

Baby & børn›Baby- & børnemad

10,00 kr– 15,95 kr

Billigste pris 10,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Energi349 kJ (83 kcal)
Fedt3,8 g
heraf mættet fedt1,7 g
Kulhydrat10 g
heraf sukkerarter3,5 g
Protein1,5 g
Kostfibre1,4 g
Salt0,01 g

Beskrivelse

Semper grødklemmepose med havre, fersken og banan. Cremet konsistens. Til børn 1-3 år. Uden tilsat sukker.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    10,00 kr
    120 g83,33 kr/kg
  • MenySidst set i dag
    15,59 kr
    120 g129,92 kr/kg
  • SparSidst set i dag
    15,95 kr
    120 g132,92 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

10 kr12 kr14 kr16 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Semper Grødklpose Jord/Banan/Havre 120 g

Semper Grødklpose Jord/Banan/Havre fra Semper (120 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 10,00 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Spar til 15,95 kr — en forskel på 60%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Semper Grødklpose Jord/Banan/Havre eller udforske flere Baby & børn.