Semper Grød Æble Kanel

Semper Grød Æble Kanel
470 g

Baby & børn›Baby- & børnemad

69,95 kr– 70,00 kr

Billigste pris 69,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Energi1850 kJ (441 kcal)
Fedt16 g
heraf mættet fedt3,6 g
Kulhydrat55 g
heraf sukkerarter27 g
Protein15 g
Kostfibre5 g
Salt0,21 g

Beskrivelse

Semper grød med æble og kanel, 470 g. Til 1-3 årige børn.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    69,95 kr
    470 g148,83 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i dag
    70,00 kr
    470 g148,94 kr/kg
  • Tidligere priser
  • SparSidst set 6 dage siden
    69,95 kr
    470 g148,83 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

69 kr70 kr71 kr72 kr73 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Semper Grød Æble Kanel 470 g

Semper Grød Æble Kanel fra Semper (470 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 69,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos BilkaToGo til 70,00 kr.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Semper Grød Æble Kanel eller udforske flere Baby & børn.