Semper Godnatgrød 6M

Semper Godnatgrød 6M
480 g

Baby & børn›Baby- & børnemad

69,95 kr– 78,50 kr

Billigste pris 69,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 6 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskabVegetarisk

Næringsindhold pr. 100 g

Energi1912 kJ (455 kcal)
Fedt17 g
heraf mættet fedt3,7 g
Kulhydrat58 g
heraf sukkerarter27 g
Protein15 g
Kostfibre3,2 g
Salt0,21 g

Beskrivelse

Babegrød med havre til børn fra 6 måneder. 480 g.

Priser i dag (6 butikker)

  • MenySidst set i går
    69,95 kr
    480 g145,73 kr/kg
  • Rema 1000Sidst set i går
    69,95 kr
    480 g145,73 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i går
    70,00 kr
    480 g145,83 kr/kg
  • NettoSidst set i går
    73,50 kr
    480 g153,13 kr/kg
  • SparSidst set i går
    73,95 kr
    480 g154,06 kr/kg
  • Wolt MarketSidst set i går
    78,50 kr
    7,7 kg10,22 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

68 kr70 kr72 kr74 kr76 kr78 kr80 kr30. aug5. sep11. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Semper Godnatgrød 6M 480 g

Semper Godnatgrød 6M fra Semper (480 g) sammenlignes på tværs af 6 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 69,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Wolt Market til 78,50 kr — en forskel på 12%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Semper Godnatgrød 6M eller udforske flere Baby & børn.